Przyczepy i kontenery

Kategoria
Cena
Rok produkcji 12
Kraj

Przyczepy wywrotki

Przyczepy wywrotki to jedne z najpopularniejszych przyczep, które charakteryzują się wszechstronnością zastosowania. Rama przyczepy wywrotki pozwala bowiem na zrzut ładunku w różnych kierunkach, dzięki czemu jest to funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdza się między innymi w rolnictwie czy budownictwie.

Nie da się jednak ukryć, że zakup przyczepy tego typu wiąże się z dużymi kosztami - szczególnie jeśli postawimy na nową przyczepę. Czy oznacza to, że musimy rezygnować z zakupu? Jak się okazuje - niekoniecznie. Rozwiązaniem, dzięki któremu możemy zaoszczędzić jest zakup używanej przyczepy wywrotki. Nasza strona internetowa ułatwi ci dokonanie takiego zakupu.

Przyczepy rolnicze wywrotki

Jedną z branż, w których najczęściej wykorzystuje się przyczepy tego typu, jest rolnictwo. Przyczepy rolnicze wywrotki pozwalają bowiem na przewóz ziemi, zboża, nasion, warzyw i owoców, a także opału. Słowem, doskonale sprawdzają się w codziennej pracy w każdym gospodarstwie i pozwalają ją usprawnić.

Oferowane na naszej stronie przyczepy rolnicze używane to rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą przepłacać, a jednocześnie zależy im na tym, by podnieść komfort i efektywność codziennej pracy. Decydując się na zakup używanej przyczepy możesz zaoszczędzić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent.

Używane przyczepy wywrotki

Obawiasz się, że używane rolnicze przyczepy wywrotki nie są dobrym wyborem? Nic bardziej mylnego! Większość oferowanych przez ogłoszeniodawców przyczep, które znajdziesz w naszej ofercie, jest całkowicie sprawnych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posłużą ci przez wiele lat pomagając w codziennej pracy.

Co ważne, przyczepy wywrotki z naszego asortymentu, to produkty znanych i cenionych marek, które posiadają niezbędne certyfikaty, atesty oraz spełniają normy bezpieczeństwa. Decydując się na ich zakup możesz więc czuć się bezpiecznie. Jednocześnie atrakcyjne ceny, które oferują nasi ogłoszeniodawcy, to gwarancja sporych oszczędności.

Przyczepy wywrotki używane na Truck.pl

Wśród wielu ogłoszeń dostępnych na naszej stronie znajdziesz wywrotki 3,5 t oraz wiele innych propozycji. Dokładne opisy oraz zdjęcia pozwalają poznać ci oferowane przyczepy i wybrać tą, która najbardziej będzie odpowiadać twoim potrzebom. Dajemy ci również szansę sprawnego skontaktowania się ze sprzedającym. Już dziś sprawdź więc nasze ogłoszenia!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 12

Przyczepa wywrotka OVA

Cena 30 761 PLN 6 850 EUR
1997 Belgia
 
 • 48-letnia Scania L85 Super w pełni blasku 48-letnia Scania L85 Super w pełni blasku Renowacja zabytkowej wywrotki w firmowym serwisie w Gliwicach 2019-09-06
  Odrestaurowany pojazd to zabytkowa Scania L85 Super z 1971 r. o mocy 202 KM. Prace nad przywróceniem jej drugiego życia trwały 18 miesięcy. Właścicielem pojazdu, który podjął się jego odbudowy jest Paweł Filipczyk, mechanik Scanii z 10-letnim stażem pracy w gliwickim oddziale firmy.
  Czytaj całość
 • Może stanąć w szranki z wozidłem Może stanąć w szranki z wozidłem Jazda próbna Scanią wywrotką XT R450 8x8 2019-09-06
  Już na pierwszy rzut oka czteroosiowa wywrotka z napędem 8x8 robi wrażenie solidnego pojazdu, którym można przewozić duże ładunki w trudnym terenie. Czy jazda próbna to potwierdzi? W przeciwieństwie do bardziej szosowej wersji 8×4, którą prezentowaliśmy przed rokiem, 8×8 otrzymało całkowicie mechaniczne zawieszenie i zwiększony prześwit. Do tego osie na zwolnicach, przełożenie terenowe, pełen zestaw blokad w układzie przeniesienia napędu i wzmocniony wózek tylny do 30 ton.
  Czytaj całość
 • Nie tylko żurawie lecą stadami Nie tylko żurawie lecą stadami Wzrasta popyt na sprzęt budowlany 2019-05-10
  Branża budowlana wyraźnie się ożywiła i w ostatnim okresie wzrósł popyt na sprzęt potrzebny na budowach, m.in. na pojazdy wyposażone w żurawie hydrauliczne, a także betonomieszarki.
  Czytaj całość